Gości na stronie

  Odwiedza nas 21 gości oraz 0 użytkowników.

  Firma DAKO Dariusz Kozłowski jest obecna na rynku polskim od 2005 roku.

  Posiada wykwalifikowany personel z wieloletnim doświadczeniem w branży utrzymania ruchu, oraz serwisu maszyn przemysłowych. Głównym działaniem naszej Firmy jest serwis / naprawa urządzeń przemysłowych wszelkiego typu głównie w przetwórstwie tworzyw sztucznych. Nasze doświadczenia w automatyce przemysłowej przy przetwórstwie tworzyw sztucznych sięgają już roku 1994.

  Zajmujemy się naprawą wtryskarek i urządzeń peryferyjnych wiodących producentów. Oprócz tego oferujemy części zamienne w oryginale oraz zamienniki w atrakcyjnych cenach. Zgodnie ze specyfikacją lub wzorem Klienta.

  Dostarczenie rozwiązań umożliwiających znaczną redukcję czasu oczekiwania na uruchomienie produkcji w wypadku awarii jednej z maszyn stawia naszą firmę na czele firm serwisowych w przetwórstwie tworzyw sztucznych. Posiadamy szeroki wachlarz elementów zamiennych.

  Nasze usługi, jako dużo tańsze, są korzystną alternatywą w stosunku do oferty innych firmowych serwisów maszyn i urządzeń przemysłowych. Proponowane rozwiązania zapewniają stabilność i niezawodność świadczonej usługi, przy zachowaniu
  możliwości korzystania z maszyn urządzeń które uległy awarii.

  Zapraszamy do skorzystania z naszych usług
  DAKO Dariusz Kozłowski